«Провесінь» зустрічають у Кропивницькому: на престижний фестиваль-конкурс зареєструвалася рекордна кількість музикантів

Четвер, 27 лютого 2020 10:00

Упродовж п’яти днів, із 28 лютого по 03 березня 2020 року у Кропивницькому вируватимуть справжні музичні пристрасті. Цими днями Кіровоградський музичний коледж та музичні школи № 2 імені Юлія Мейтуса і № 1 імені Генріха Нейгауза прийматимуть найталановитіших майстрів гри на народних музичних інструментах. Стартує ХХV Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ПРОВЕСІНЬ"!

Ваги і престижності фестивалю додає той факт, що він проходить під патронатом факультету народних інструментів Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, професорсько-викладацький склад якого традиційно очолює склад журі в усіх номінаціях.

За 25 років фестиваль-конкурс "Провесінь" набув статусу найбільшого академічного народно-інструментального форуму на теренах України. На цьогорічний конкурс надійшла рекордна кількість заявок. 450 конкурсантів з усіх областей України змагатимуться за право отримати почесне звання лауреата «ПРОВЕСЕНІ».

Організатори обіцяють, що програма фестивалю-конкурсу буде надзвичайно цікавою та дивовижно різнобарвною за формою і змістом.

Вже у п’ятницю, 28 лютого,  о 16.00 «Провесінь» урочисто відкриють своїми виступами творчі колективи та солісти Кіровоградського музичного коледжу: оркестр народних інструментів "Дивертисмент", ансамбль "Anima" та ансамбль бандуристів "Мальви".

У суботу, 29 лютого, на шанувальників музичної творчості чекає зустріч з  лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів доцентом Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Владиславою Білоус (домра) та викладачем Київської середньої спеціальної музичної школи імені М.В.Лисенка Олексієм Тараном (гітара). Початок концерту о 16.00.

А вже 01 березня в рамках фестивалю-конкурсу заплановані:

круглі столи та майстер-класи за участю голів журі конкурсу (10.00);

концерт-презентація авторської збірки викладача МШ № 1 імені Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького Оксани Горобченко "Сповідь чарівних струн" (11.00);

нагородження та концерт лауреатів у І-ІІ віковій категорії (13.00);

концерт за участю лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів студентів НМАУ імені П.І.Чайковського Владислава Ваколюка (бандура) та дуету акордеоністів "ETERNAL SOUND DUO" у складі Василя та Віктора Кравчуків (16.00).

29 лютого та 02 березня – дні конкурсних  прослуховувань у різних вікових категоріях та номінаціях за інструментами.

А нагородження переможців та концерт лауреатів у ІІІ-IV вікових категоріях відбудуться 03 березня. Початок урочистостей – о 14.00.

Запрошуємо кропивничан та гостей міста прийти на заходи фестивалю – конкурсу і підтримати талановиту українську молодь.

Усі новини