Психологічна групова терапія у Кропивницькому міському гуртожитку: зміцнення комунікацій та самопізнання ВПО

П'ятниця, 26 квітня 2024 14:32

У недавній події, що відбулася у Кропивницькому міському гуртожитку №1, психолог закладу провів  групову терапію із внутрішньо переміщеними особами.

Ця ініціатива, спрямована на розвиток комунікаційних навичок та самопізнання, стала важливим кроком у зміцненні психологічної стійкості та емоційного благополуччя учасників.

На тлі викликів, які ставлять перед учасниками сучасність і вимоги суспільства, особливо важливою стає розвинутість комунікаційних навичок та уміння розуміти себе та інших. Тому ініціатива психолога гуртожитку отримала широкий відгук серед мешканців.

Суть заходу полягала у проведенні групової терапії, під час якої учасники отримали можливість відкрито обговорити тему відносин та їх впливу на їхній побут та професійну діяльність. Психолог спрямував зусилля на те, щоб кожен учасник зміг краще зрозуміти свої власні емоції, реакції та способи взаємодії з іншими.

Одним з ключових аспектів заходу було використання різноманітних методик і технік, спрямованих на покращення комунікаційних навичок. Учасники вивчали ефективні стратегії спілкування, включаючи слухання, вираження власних почуттів та встановлення здорових міжособистісних меж.

Учасники заходу проаналізували  відносини один з одним, розвинули навички поведінки під час виникнення конфліктів, зрозуміли як ефективно знаходити компроміси під час суперечок, не пригнічуючи себе та стримано відстоюючи власну думку.

В цій події можна побачити важливий приклад того, як психологічні інтервенції можуть позитивно впливати на життя людей, сприяючи їхньому особистісному зростанню та взаєморозумінню.

Усі новини