Пункт вакцинації від коронавірусу працював у Кропивницькій міській раді

Четвер, 29 липня 2021 13:35

Сьогодні, 29 липня, у Кропивницькій міській раді, за дорученням міського голови Андрія Райковича, працював виїзний пункт щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинуватися мали змогу працівники органів місцевого самоврядування, члени їх родин, а також відвідувачі міської ради — всього 112 осіб. Щеплення здійснювали вакцинами Moderna та CoronaVac.

Це вже не вперше такий пункт щеплення працює в приміщенні міської ради. За словами керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої, іще в березні посадові особи могли щепитися за місцем роботи, але тоді бажаючих було небагато.

- Ми проводимо опитування серед трудового колективу, і якщо ще місяць тому бажаючих зробити щеплення було мало, до 50 осіб, то вже сьогодні — більше 100, це засвідчує, що люди змінюють своє ставлення до вакцинації. Більше 60% працівників міської ради вже отримали першу дозу вакцини від коронавірусу. Ми дбаємо про колективний імунітет, - наголошує Світлана Балакірєва.

Також в липні мобільний пункт вакцинації працював іще і в приміщенні ЦНАПу. Там вакцинувалося більше трьох сотень осіб.

Такі виїзні пункти вакцинації працюватимуть надалі і на інших підприємствах, установах та організаціях міста.

Довідково: вже завтра, 30 липня, у Кропивницькому почнуть працювати мобільні пункти вакцинації від COVID-19.

На щеплення запрошують жителів Завадівки та Савинівки. З 9-ї ранку до 12-ї дня медики чекатимуть на охочих вакцинуватись від небезпечної хвороби на кінцевій зупинці маршруту №8. А з 12-ї до 15-ї мобільний пункт вакцинації працюватиме на вулиці Котового.

У суботу з 9-ї до 12-ї щеплюватимуть жителів Старої Балашівки, біля магазину «Дельта». Паралельно, в той же час пункт вакцинації розгорне роботу на Кущівці по вулиці Водоп’янова біля 30-ї школи.

Усі новини