Пункти Незламності у Кропивницькому готові за сигналом цілодобово приймати містян під час зимових свят

Середа, 28 грудня 2022 14:50

У Кропивницькому розширюється мережа Пунктів незламності. Тепер в обласному центрі готові відчинили свої двері для містян після тривалого відключення обласного центру від енергопостачання 16 місць обігріву.

Це відзначив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 28 грудня.

Додатково відкрито ще три Пункти незламності:

- Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (Євгена Тельнова, 45);

- Комунальний заклад «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» (Новгородська, 41);

- Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 42 «Ювілейний» комбінованого типу (Олени Теліги, 77).

- Вони обладнані у повній відповідності до визначених умов функціонування Пунктів незламності, - повідомив Олександр Мосін. – Триває оснащення усім  необхідним для функціонування пунктів обігріву ще чотирьох закладів освіти та трьох соціальних закладів.

Секретар міської ради Олег Колюка, у свою чергу, звернув увагу, що всі Пункти незламності у Кропивницькому будуть готові прийняти містян, у разі необхідності, у новорічну ніч та під час всіх зимових свят.

- Прошу відповідальних осіб в усіх міських пунктах обігріву забезпечити на цей період цілодобове чергування та готовність за сигналом відчинити двері Пунктів незламності,  -  наголосив Олег Колюка.

Усі новини