Пункти незламності у Кропивницькому продовжують перебувати у режимі готовності

П'ятниця, 5 квітня 2024 15:35

Від 01 квітня усі Пункти незламності у Кропивницькому не консервують свою діяльність, як це було минулого року, а продовжують перебувати у режимі готовності надання допомоги містянам у разі блекауту.

Про це повідомив секретар міської ради Олег Колюка за результатами засідання міського штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву “Пункти незламності” та надання допомоги населенню Кропивницької міської територіальної громади сьогодні, 05 квітня.

- Характер дій російських агресорів, їхні масовані атаки на енергетичні об’єкти, у першу чергу на пункти генерації електричної та теплової енергії, змушує нас бути готовими до реагування на можливі відключення світла впродовж довгого терміну, - наголосив Олег Колюка. - На забезпечення такої готовності спрямовані прийняті відповідні постанова Кабінету Міністрів України та рішення обласної комісії з ТЕБ та НС. Першочерговими послугами з початком теплої пори року стали забезпечення містян послугами інтернет-мережі та зарядкою гаджетів.

Відповідальні керівники виконавчих органів міської ради, голови районних у місті рад перевірять усі 34 Пункти незламності у Кропивницькому на готовність  надати прихисток мешканцям і гостям міста та наявність достатнього запасу паливо-мастильних матеріалів. Наразі всі пункти обігріву облаштовані генераторами, засобами інтернет-зв’язку, мають необхідний запас води, продуктів харчування  для забезпечення їхньої стабільної роботи. 

Актуальна інформація про Пункти незламності у Кропивницькому та місця їхнього розташування - на офіційному сайті Кропивницької міської ради  http://www.kr-rada.gov.ua/punkti-nezlamnosti .

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17