П’ятеро вихованців Кропивницької КДЮСШ №3 виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України

П'ятниця, 9 червня 2023 11:35

Упродовж чотирьох днів, із 05 по 08 червня, у  Кропивницькому на базі стрілецького тиру КДЮСШ № 3 тривав  відкритий чемпіонат Кіровоградської області зі стрільби кульової з пневматичної зброї.

У турнірі взяли 67 спортсменів -  збірні команди Дніпропетровської та Кіровоградської областей та селища Петрове. Кропивницьку  КДЮСШ № 3 представляли 40 учасників.

У вправі ГП-4 серед юніорок чемпіонами області стали Софія Герасимова та Владислав Стародумов, Дар'я Стефанова досягла другої сходинки п'єдесталу, а Кіра Кальмукова посіла ІІІ місце.

У вправі ПП-3 серед юніоров Богдан Медведєв виборов бронзу. У вправі ПП-2 серед юніорок Софія Єлізарова посіла ІІ місце, Аліна Ніконова  - ІІІ місце.

За результатами змагань п'ять вихованців КДЮСШ № 3 виконали нормативи кандидатів в майстри спорту України.

Тренують спортсменів Юлія Тарасова, Ілгам Ібрагімов та Лілія Фоміна.