Реконструкція “Арки” триває: будівельники укріплюють портали та готують дорогу під будівництво

Четвер, 11 липня 2019 13:54

Сьогодні, 11 липня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович проінспектував хід будівництва об’єкта “Арка” по вулиці Ельворті.

Нині будівельники продовжують бетонувати портали та підпірну стінку, аби вони були надміцними та надійними. Керівник підрядних робіт Анатолій Бєлявський розповів, вже за кілька днів портал, що з боку заводу «Гідросила», почнуть облицьовувати спеціальним шлакоблоком. Також поступово продовжують зводити металеву огорожу, що поряд з “Аркою”.

Паралельно будівельники почали готувати дорожнє полотно під чорновий варіант покриття.

Після інспектування міський голова звернувся до власників підприємств, що межують з будівельним об’єктом, щоб вони прискорили процес наведення ладу на прилеглих територіях.

- Надзвичайно турбують питання благоустрою навколо “Арки”, - наголосив Андрій Райкович. – Ці питання треба вирішувати набагато швидше та ефективніше. Також треба забезпечувати фронт непередбачених робіт: укріплення брустверів, підпорні стіни, привести до відповідності архітектурну складову. Щоб цей об’єкт був не тільки технічно досконалим, а й щоб естетика відповідала технічному змісту “Арки”.

Усі новини

Е-медкнижки та медогляди по-новому
Вівторок, 3 жовтня 2023 13:24