Реконструкція вулиці Полтавської у Кропивницькому буде завершена до Дня міста

Четвер, 13 серпня 2020 12:33

Масштабна реконструкція дорожньої частини вулиці Полтавської на ділянці від вулиці Васнєцова до провулку Об’їзного триває. Сьогодні, 13 серпня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із начальником управління капітального будівництва міської ради Сергієм Білоконем  проінспектували хід та якість виконання робіт.

На об’єкті вже завершено монтаж нових електричних опор, спеціалісти приступили до монтажу електромереж. Повністю замінені передбачені проєктом  інженерні комунікації Кропивницького ВКГ та КП «Теплоенергетик». Цього тижня дорожники розпочнуть облаштування нової транспортної розв’язки у вигляді автомобільного кільця та основи під асфальтування проїжджої частини в зоні розширення магістралі.

- Я вимагаю, щоб усі роботи виконувались на совість і вчасно, - наголосив Андрій Райкович. - Ця транспортна магістраль надзвичайно важлива для організації дорожнього руху у Кропивницькому:  тут дуже інтенсивний потік транспорту, зокрема і пасажирського, тож якість дороги має бути на найвищому рівні!

Після виїзної наради міський голова продовжив спілкування з керівниками виконавчих органів та директорами комунальних підприємств в робочому кабінеті. Серед найперших доручень Андрія Райковича -  завдання екологам та спеціалістам КП “Благоустрій” спільно доопрацювати проєкт озеленення Полтавської. Передбачається, що в зелених зонах  оновленої магістралі будуть висаджені  півсотні кленів, проте до такого варіанта є багато питань.

- Клени виростають дуже високими, а це означає, що коли дерева підростуть, вони заважатимуть тролейбусним лініям та й всім електричним мережам. Нам доведеться знову виконувати обрізку, - акцентував увагу фахівців міський голова. - Мережі на висоті 11- ти метрів, тож варто висадити дерева до 8 - ми метрів заввишки. Це можуть бути контейнерні рослини: міцні, якісні, які обов’язково приживуться і даватимуть місту багато кисню.

Одночасно Андрій Райкович доручив виконати чистку дикорослих дерев, що ростуть вздовж вулиці. Але зробити це професійно, під пильним наглядом екологів.

- Підрізати, підчистити обов’язково. Але! Зробити все професійно і філігранно,  не поранити дерева, - попередив Андрій Райкович. - Будь — ласка, радьтеся зі спеціалістами, як це правильно зробити!

Окреме завдання — спеціалістам КП “Міськсвітло”. Нові опори вже встановлені, незабаром почнеться монтаж нових світильників, тож міський голова наголосив на необхідності жорстко контролю відповідності обладнання заявленій якості та енергоощадності, щоб воно якомога довше служило місту.

Усі новини