Реконструйовану алею між вулицями Жадова і Попова у Кропивницькому необхідно берегти і охороняти

Понеділок, 29 листопада 2021 12:53

Обговорення блоку комунальних питань під час апаратної наради сьогодні, 29 листопада, міський голова Андрій Райкович розпочав із вагомої події минулого тижня — відкриття об лаштованої пішохідної алеї між мікрорайонами Жадова та Попова.

- Із знакових подій тижня - слід відзначити завершення основних робіт на Алеї між вулицями Жадова і Попова. Ми були там у п'ятницю. Люди задоволені і цей мікрорайон на краще змінив своє обличчя, - відзначив очільник міста.

Аби нова прогулянкова зона в Кропивницькому була збережена у належному стані, міський голова дав низку відповідних доручень.

- Те що збудували, необхідно берегти, охороняти і правильно експлуатувати. В рамках міської програми “Безпечне місто” необхідно також встановити уздовж алеї камери відео спостереження та залучити Нацполіцію, щоб приділити додаткову увагу охороні цієї ділянки.

Крім того, міський голова звернув увагу посадовців на бажання місцевих мешканців розширити рамки проєкту.

- У проєкті немає другорядних доріжок, це ним не передбачалося і це  вже інша складова нашої комунальної роботи. Враховувати побажання і чути людей, звісно ж, потрібно, але людям також треба знати, що ми виконуємо роботи неабияк: працюємо в межах бюджетно-кошторисної документації. Є спеціальна процедура з експертними висновками, якої необхідно неухильно дотримуватися, - наголосив Андрій Райкович.

Також міський голова заборонив надавати дозволи на встановлення  будь-яких тимчасових споруд уздовж алеї. “Магазинів достатньо і на початку і в кінці алеї” - підкреслив він. 

Інше питання в контексті порушеної теми житлово-комунальної сфери стосувалося інженерних мереж і тих масштабних робіт, які планово і поступово виконуються.

- Необхідно не лише виконувати роботи на інженерних мережах, із залученням інвестиційного капіталу, але й треба про це говорити, бо люди виявляються непоінформованими. Якщо ремонтуємо дорогу - ми реконструюємо і мережу водопостачання. Як по вулиці Вокзальній, де хоч і була нитка резервного водопостачання, але ми її замінили, це коштувало 28 млн. грн., але це є і основою  стабільності у водопостачанні міста. Працюємо планово, виконуємо усі поточні роботи, і контролюємо ситуацію.

Разом з тим міський голова вимагає, аби кожна ліквідація поривів в обласному центрі  виконувалася із максимальним збереженням дорожнього покриття.

Очільник міста доручив також профільному управлінню узгодити і продовжити із “Екостайлом” терміни безкоштовного прийому листя, як мінімум іще на 10 днів.

- Комунальні підприємства працюють ефективно, але листя ще є, і поки погода дозволяє, необхідно продовжувати ефективно готувати місто до зими.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21