Роботи із заміни труб водопроводу по вулиці Ельворті мають бути завершені до 15 вересня

Четвер, 5 вересня 2019 15:31

У термін до 15 вересня Кропивницьке ВКГ має завершити усі роботи із заміни труб водопроводу по вулиці Ельворті та завершити благоустрій місць розриття. Відповідне доручення надав керівнику міськводоканалу Валентині Давидчук заступник міського голови Олександр Вергун під час інспекційної поїздки на об’єкт сьогодні, 05 вересня.

- В активній фазі наразі тривають роботи з реконструкції дорожнього покриття по вулиці Ельворті з облаштуванням другої арки у залізничному насипі. Міська влада і будівельники налаштовані якнайшвидше завершити ці роботи і відкрити рух транспорту вулицею Ельворті, чого з нетерпінням очікують мешканці міста, - відзначив Олександр Вергун. – Логічно, що одночасно із масштабною реконструкцією арки, необхідно здійснити належний благоустрій по вулиці Ельворті обабіч арки - до вулиць Чикаленка і Левитського.

Фахівці комунальних підприємств «Універсал 2005» і «Благоустрій» виконають тут весь комплекс робіт: підлатають асфальтове покриття, вирівняють бордюри, виконають обрізку аварійних дерев, викосять траву.

Усі новини