Роботи в тилу вистачить усім

Понеділок, 6 червня 2022 16:30

В Україні запрацював створений волонтерами ресурс, покликаний допомагати як людям, котрі шукають роботу, так і роботодавцям. "Робота в тилу" (https://v-tylu.work) — спеціальний безкоштовний сайт, який покриває усі можливі напрямки та локації.

Головна мета проєкту – допомагати людям швидко знаходити допомогу в Україні та за кордоном. На сайті наявні два типи оголошень: запити від людей, компаній і організацій, які потребують спеціалістів та повідомлення про те, чим людина може допомогти і в якій сфері готова працювати. 

Реєстрація через обліковий запис Google чи Facebook. Сайт має версії українською, англійською і польською мовами.

Також працює телеграм канал (https://t.me/v_tylu) та персоналізований телеграм-бот (https://t.me/vtylu_bot), де можна підписатися на конкретні типи робіт, локацію, сфери діяльності й отримувати сповіщення.

Над сайтом працює майже три десятки волонтерів. Якщо хочете долучитися до них, заповніть форму за посиланням: https://airtable.com/shrYOJB1yGEjzaxny, або напишіть у соціальних мережах (Facebook - https://www.facebook.com/robotavtylu, Instagram - https://www.instagram.com/robotavtylu, Twitter - https://twitter.com/robotavtylu).

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21