Роботи з облаштування арки і реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому ведуться за графіком

Четвер, 8 серпня 2019 17:18

Темпи реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої арки  в залізничному насипі не збавляють обертів. Сьогодні, 08 серпня заступник міського голови Олександр Мосін  перевірив хід та якість виконання будівельних робіт, як на арці, так і  в господарстві Кропивницького ВКГ, де триває заміна трубопроводу каналізаційного колектора.

Ці роботи тісно пов’язані, адже без завершення  модернізації магістральної системи каналізації неможливо приступати до облаштування проїжджої частини дороги і її асфальтування.

Перевірка підтвердила, що і комунальники, і будівельники дотримуються визначених графіків: по вулиці Ельворті, від вулиці Бpaтислaвськoї дo пpoхіднoї зaвoду «Чеpвoнa Зіpкa», продовжується будівництво нового каналізаційного колектора. Роботи підрядна організація виконує швидко, і вже сьогодні фахівці підключать до мережі верхню частину колектора. Загальна протяжність нового пластикового трубопроводу мережі водовідведення діаметром 600 міліметрів складе 400 метрів.

Будівельники теж не гають часу, вони одночасно готують фундамент під будівництво підпорної стінки вздовж вулиці Ельворті та продовжують обкладати шлакоблоками портал арки зі сторони  заводу «Червона зірка».

Усі новини

Марку Лукичу Кропивницькому — 184!
Середа, 22 травня 2024 12:35