Сезон Літературних салонів стартував у Кропивницькому

Четвер, 1 листопада 2018 17:12

Сьогодні, 01 листопада, у Кропивницькому в актовій залі НВО №6 з великим успіхом стартував сезон Літературних салонів 2018-2019 навчального року. Такі заходи стали вже традиційними з ініціативи міського голови Андрія Райковича.

Перше у сезоні літературне свято було присвячене творчості письменника-земляка, сценариста і режисера Олександра Жовни. У салоні, крім письменника, взяли участь народний депутат Костянтин Яриніч, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, актриса обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Кропивницького Інна Дорошенко, вчителі та учні закладів освіти міста.

- Сьогодні ми відкриваємо третій сезон наших Літратурних салонів. Дуже символічно те, що попередній сезон ми закінчили творчістю Олександра Жовни і наступний розпочинаємо нею ж, - зауважила у вступному слові Лариса Костенко. - Літературні салони цього навчального року будуть дуже насиченими, а від вас ми очікуємо на гарну гру, приємні враження та емоції. Бажаю вам вдалих виступів!

Цього дня з постановками творів письменника на сцені виступали учнівські та педагогічні колективи НВО № 6, 30, 24, “Вікторія-П”, “Науковий ліцей” та школи-інтернату “Сокіл”. Своїми виступами учасники літературного заходу продемонстрували, що вони надзвичайно талановиті і готові продовжувати літературний марафон.

По завершенню Літературного салону, усі акторські колективи навчальних закладів були нагороджені подяками від управління освіти міської ради Кропивницького та грамотами і грошовими сертифікатами від народного депутата Костянтина Яриніча.

Найталановитішою у першому салоні було визнано гру учнів НВО №24. Вони отримали гран-прі конкурсу за інсценізацію оповідання Олександра Жовни “Наталочка”. Перше місце конкурсне журі присудило НВО “Вікторія-П”, які представили найвідоміше оповідання автора “Вдовушка”. Друге місце посів учнівсько-педагогічний колектив школи-інтернат “Сокіл” за постановку оповідання “Вокзальне вікно”.

Усі новини