Школярка із Кропивницького вийшла у фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт

Середа, 15 травня 2019 11:25

Учні з Кіровоградщини потрапили у фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт. Серед фіналістів - Анна Мороз, учениця КЗО «НВО №25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», та Іван Вагін, учень КЗ «Компаніївське навчально-виховне об'єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.

Як повідомили в управлінні освіти міської ради Кропивницького, учні будуть змагатися 17 травня за головний приз – 5 000 гривень у номінації «Політика» серед школярів під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». Конференція відбудеться у Дніпрі в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Ініціювали проведення конкурсу дослідницьких робіт серед школярів та студентів такого масштабу в Університеті імені Альфреда Нобеля.

- Молодь може будувати майбутнє лише за умови, коли вона добре розуміє минуле і ситуацію, чому склалося саме так, коли здатна творчо мислити та переосмислити історію власної держави. Цей конкурс проводиться вперше та мав мотивувати молодь до наукових пошуків в одному з напрямків: економіка, право, міжнародні відносини та політика, - зазначив Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля та ініціатор проведення Конкурсу.

Роботи приймалися до 25 квітня, а вже наступного дня стали відомими результати та імена переможців І етапу.

- Наша мета досягнута! Конкурсна комісія отримала роботи від школярів та студентів з 20 областей України! У ІІ етапі конкурсу, 17 травня, будуть визначені переможці, які отримають головні призи - грошову винагороду та публікацію тез дослідження у науковому виданні. За головні призи будуть змагатися 40 студентів та 24 старшокласники, - додає Анатолій Задоя, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та економічні теорії Університету імені Альфреда Нобеля та голова конкурсної комісії.

Проведення конкурсу одностайно підтримали у Міністерстві освіти та науки України. Фінал відбудеться 17 травня. Переможці І етапу візьмуть участь у науково-дослідній конференції, а журі конкурсу визначить переможців у кожній номінації та віковій категорії, студенти можуть отримати головний приз у розмірі – 10 000 гривень, школярі – 5 000 гривень. Бажаємо Анні Мороз успішно виступити і гідно презентувати Кропивницький!

Усі новини