Спецінспекція міської ради Кропивницького закликає містян не ризикувати життям та ігнорувати стихійну торгівлю

Вівторок, 28 липня 2020 11:54

Спецінспекція міської ради Кропивницького стоїть на сторожі безумовного виконання на території обласного центру правил благоустрою. На цьому наголосив заступник начальника спецінспекції Олександр Брюховецький під час брифінгу сьогодні, 28 липня.

Особлива увага інспекторів у спекотні липневі дні приділяється недопущенню у Кропивницькому поширенню стихійної торгівлі на вулицях міста.

- Ми отримали чітке доручення від міського голови забезпечити ефективну протидію діяльності продавців з асфальту, яка несе серйозну загрозу життю та здоров’ю мешканців міста, - наголосив Олександр Брюховецький. – Єдиною результативною формою нашої спільної роботи разом з представниками поліції, Держпродспоживслужби і управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради є блокування від самого ранку початку роботи стихійної торгівлі. Таким чином ми тримаємо під контролем ситуацію на трьох найпопулярніших серед порушників правил торгівлі локаціях: біля ринків «Черемушки» і «Центрального» та по вулиці Вокзальній між «Босфором» і АТБ.

Побороти таке явище, як стихійна торгівля, дуже складно – відзначив посадовець.  Продавці на асфальті надзвичайно мобільні і намагаються поновити торгівлю, як тільки рейдова група покидає територію стихійного ринку.

У такій ситуації міська спецінспекція наполегливо звертається до усіх кропивничан з проханням не ризикувати здоров’ям і не купувати продукти сумнівної якості із землі. Відсутність попиту ліквідує і пропозицію незаконної торгівлі. 

Усі новини