Співпраця на користь громади: у Кропивницькому з’явиться ще один офіс поліцейського громади

Вівторок, 31 січня 2023 17:02

Ще один офіс поліцейського громади з’явиться у Кропивницькому. Відповідний меморандум про співпрацю та партнерство підписали сьогодні, 31 січня, заступник міського голови Олександр Мосін і начальник ГУ Нацполіції в Кіровоградській області Роман Козьяков.

В умовах війни співпраця міської влади Кропивницького та правоохоронних органів на засадах партнерства, що спрямовується на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Кропивницького, закріплена Меморандумом, має ще більше значення для громади.  

Меморандумом визначено основні завдання сторін, зокрема, узгодження спільних дій щодо покращення взаємодії між сторонами та підвищення якості надання поліцейських послуг на відповідній території. Планується, що наступний офіс поліцейського офіцера громади з’явиться на території мікрорайону Балашівка у Кропивницькому.

- Виходячи з досвіду реалізації програми “Безпечне місто” й успішної роботи поліцейської станції на селищі Новому, ми розуміємо, що рухаємося у правильному напрямку. Це один зі спільних проектів міської ради з Нацполіцією, який показує ефективний результат і який кропивничани сприймають позитивно. Тісна співпраця поліцейських із населенням на території громади позитивно впливає на рівень злочинності і, головне, на її попередження, - зазначив Олександр Мосін.

Усі новини