Спортивна громадськість Кропивницького долучилася до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру

Четвер, 4 квітня 2019 14:54

Спортивна громадськість Кропивницького активно відгукнулася на ініціативу Міжнародного Олімпійського Комітету та Організації Об’єднаних Націй щодо відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

В рамках святкування цієї визначної міжнародної події за сприяння обласного відділення НОК України і управління молоді та спорту міської ради Кропивницького в дитячо-юнацьких спортивних школах міста проводяться навчально-виховні та спортивні заходи. Вони вже відбулися з вихованцями відділень важкої атлетики, таеквондо, гандболу. Тематичні бесіди та відкриті тренування з юними спортсменами провели Заслужений тренер України Ігор Зюнзя, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Балануца, Майстер спорту України міжнародного класу з таеквондо, чемпіонка України і Європи Владислава Лягаєва, Майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України Юлія Кондратенко.

Із розповідей відомих спортсменів і тренерів діти дізнаються багато цікавих фактів про Олімпійські ігри, олімпійський рух та цьогорічну акцію #WhiteCard. Юні спортсмени із задоволенням підіймають «білі картки» на знак підтримки спорту, миру і процвітання в Україні та світі.

Не залишилися осторонь акції «Біла картка» і керівники спортивної галузі міста. Під час робочої наради начальника управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Сергія Колодяжного з керівниками підпорядкованих спортивних закладів працівники відділу фізичної культури та спорту, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл міської ради взяли до рук «білі картки», підтримуючи надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя та занять спортом.

Усі новини

Пам’ятай про Крути!
Середа, 29 січня 2020 14:24