Стартувала попередня реєстрація учасників бізнес-турніру «Стратегія фірми-2021. Мій вибір — Кропивницький”

Четвер, 11 листопада 2021 16:18

VІІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021. Мій вибір-Кропивницький» - це інтерактивні онлайн-змагання з управління тренінговими компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ і охоплює широке коло учасників.

Сьогодні, 11 листопада, учнів 9-го класу НВО №16 ознайомили із самим бізнес-турніром та реєстраційною формою.

Заохотити учнів до участі у конкурсі завітала начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

- Участь у бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2021. Мій вибір — Кропивницький” - це чудова нагода проявити себе, і перевірити власні сили. Закласти свій особистий фундамент успішності тут і зараз, навчаючись іще в школі. І продовжити цей шлях уже в дорослому житті. А досягнувши успіху, не забувати і про рідну школу, - наголосила посадовиця.

Принагідно Лариса Костенко поцікавилася у дев'ятикласників, чи всі вони уже визначилися із майбутньою професією. Вона розповіла учням, що допомогти їм із профорієнтацією може програма “Освітній навігатор”.

Що стосується бізнес-турніру, офіційно змагання стартують з 15 листопада і триватимуть до  17 грудня.

Пройти попередню реєстрацію можна у формі Google за посиланням: https://bit.ly/SFKrop2021

Учасниками міського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2021» можуть стати як учні, так і викладачі Для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної та професійно-технічної освіти організована «Учнівська ліга», для вчителів, викладачів, методистів, працівників закладів освіти - «Ліга наставників».

Переможці та фіналісти отримають спеціальні призи.

Усі новини