Стримував російських агресорів на найгарячіших ділянках фронту: у Кропивницькому попрощалися із земляком-Героєм

Вівторок, 16 квітня 2024 16:41

Кропивничанин  Євген Гончаренко став до лав Збройних Сил України від початку повномасштабного вторгнення російських агресорів на рідну землю.  Йому випало стримувати збройну навалу  окупантів на найгарячіших напрямках фронту - у Донецькій та Луганській областях. Отримував поранення, але знову після реабілітації повертався до військової частини.

Євген Гончаренко народився 01 серпня  1984 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 14, тепер ліцей «Лінгвістичний». Закінчив машинобудівний технікум, нині – Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ.  Працював на підприємствах «Кіровоградграніт» та «Поліграфія».

Як учасник бойових дій не залишився осторонь, брав безпосередню участь в антитерористичній операції впродовж 2015-2016 років. Нагороджений державною нагородою України - відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Після демобілізації працював на підприємствах «Кіровоградолія» та «Технополь».

У квітні 2022 року знову вирушив на передній край оборони рідної країни. Служив на посаді номера обслуги механізованого відділення.

09 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Красноторка Краматорського району Донецької області серце захисника, солдата Євгена Гончаренка зупинилося.

Він назавжди залишиться у пам’яті своїх рідних, друзів, знайомих доброзичливою, чесною та щирою людиною, люблячим, турботливим сином, який не хотів зайвий раз хвилювати батьків, тому мало розповідав про службу та  запевняв, що в нього все добре. Без рідної людини залишились тато, мама та сестра захисника.

Сьогодні, 16 квітня, у Кропивницькому на Алеї почесних поховань Делекосхідного кладовища рідні, друзі, земляки та бойові побратими провели відважного воїна  в його останню путь.

Панахиду за загиблим Героєм відслужив архиєпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Слава Героям України! Вічна і світла пам'ять захисникам і захисницям, які ціною власного життя виборюють цілісність і незалежність України.

Усі новини