Троє таеквондистів із Кропивницького отримали ліцензій для участі у чемпіонаті Європи

Понеділок, 26 квітня 2021 17:04

Упродовж двох днів, 23-25 квітня, у Вінниці проходив чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів та дорослих.

Престижні змагання стали його учасників відбірковими на чемпіонат Європи. Вихованці Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 успішно виступили на турнірі. Владислава Лягаєва у категорії дорослих виборола золото за програмою спаринг і туль, Юсиф Ейвазов став чемпіоном у спарингу і виборов бронзові медалі  за програмою туль, Наталя Конюх має в активі  бронзу у спарингу та срібло в туль і Данило Семків посів третє місце у спарингу серед  кадетів.

Ліцензії на участь у чемпіонаті Європи  отримали Владислава Лягаєва, Юсиф Ейвазов та Наталя Конюх. Тренує спортсменів Ігор Зюнзя.