Центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» у Кропивницькому готується до роботи

Середа, 28 серпня 2019 11:05

Міська рада Кропивницького затвердила Положення про Центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького та його Регламент.

Відповідно до Положення, Центр не є юридичною особою та створюється при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького з метою запровадження ефективної системи надання адміністративних послуг у місті Кропивницькому.

Метою створення та функціонування Центру є забезпечення зручного та оперативного отримання адміністративних послуг суб'єктами звернень, максимального спрощення організації та технологій їх виконання, відкритість і прозорість умов при розгляді звернень фізичних та юридичних осіб.

Основними завданнями Центру є організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань Центру суб’єктами звернення; спрощення процедури отримання адміністративних послуг, поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністраторів та працівників Центру; формування, ведення та користування державними реєстрами; забезпечення ведення паперового та електронного документообігу.

Надання адміністративних послуг забезпечуватиметься через адміністратора Центру шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Здійснення функцій з керівництва та відповідальність за організацію діяльності Центру покладається на Департамент надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького.

Центр розташовуватиметься в центральній частині міста за адресою Архітектора Паученка, 4/26.

Усі новини