“Центр-Юність” звітував перед новенчанами за підсумками навчального року

П'ятниця, 31 травня 2019 15:20

Центр дитячої та юнацької творчості “Центр-Юність”, що на селищі Новому, звітував за результатами навчального року. Звітний концерт творчих колективів, який щороку проводиться напередодні Дня захисту дітей, був цьогоріч особливий, бо «Центр – Юність» восени відзначатиме свій 35-ий день народження. Сьогодні - це сучасний комунальний заклад із вісімнадцятьма гуртками, у яких навчається близько 700 дітей.

Почесним гостем на свято новенчани запросили секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова.

- Наші діти — найкращі, переконуюсь у цьому щоразу, відвідуючи такі концерти, і загалом усі заходи, де виступає талановита кропивницька молодь. А розвивати творчі здібності їм допомагають ось такі центри дитячої та юнацької творчості, - зазначив у вітальному слові Андрій Табалов. - Хочу висловити слова подяки педагогам Центру, які навчають нашу обдаровану молодь, виховують непереможних спортсменів, юних допитливих науковців, музикантів. танцюристів та співаків. Ви даєте молоді поштовх до обрання майбутньої професії, виховуєте прагнення досягати якомога більших висот. І майстерність педагогічних працівників приносить свої чудові результати, які постійно демонструють вихованці та випускники Центру. Хочу побажати «Центру – Юність» процвітання, прекрасних і талановитих вихованців, а директору - щоб усі заплановані вами проекти були нарешті втілені у життя, бажаю натхнення та невичерпної творчої енергії!

Під час свята директор Центру Віктор Савицький вручив нагороди за досягнення та солодкі подарунки кращим вихованцям. Також свідоцтво про позашкільну освіту отримали чотири випускниці “Центру-Юність”.

А на знак вдячності за підтримку, керівник центру дитячої та юнацької творчості вручив Андрію Табалову янгола-охоронця, зробленого власноруч вихованцями Центру.

Усі новини