Центральна міська бібліотека Кропивницького запрошує геймерів пограти в антидискримінаційну гру

Вівторок, 3 березня 2020 10:28

У п'ятницю, 06 березня, у Кропивницькому, на базі Центральної міської бібліотеки відбудеться антидискримінаційна настільна гра «Бути жінкою».

Її проведуть майстри гри Ірина Ткаченко та Анна Ліщина для учасниць клубу молодого бібліотекаря «Bookлідер» та офіцерів Патрульної поліції. Ця гейміфікація покликана через ігрову форму пропрацювати стереотипи щодо ролі жінок у суспільстві та показати способи протидії дискримінації.

За інформацією завідувачки відділу інноваційно-методичної роботи ЦМБ Вікторії Поліщук, у програмі – ознайомлення з сучасними ігрофікаційними розробками, які, зокрема, використовує команда Агенції сталого розвитку «Хмарочос», та розмова про те, як їх опанувати та використовувати для роботи у бібліотеці.

За правилами гри всі учасники обирають собі роль – героїню з певними характеристиками та ресурсами. Вони рухаються полем і намагаються зібрати найбільшу кількість ресурсів, аби досягти своїх особистих цілей. В процесі вони стикаються з різними життєвими ситуаціями, які можуть як допомогти їх персонажам у досягненні мети, позитивні ситуації, так і завадити цьому, стереотипи.

Гру створила українська благодійна організація «Благодійний фонд «Stabilization Support Services» за підтримки «Українського жіночого фонду», аби привернути увагу суспільства до боротьби проти гендерних стереотипів та дискримінації жінок.

Усі новини