Туристичному маршруту Кропивницький-Житомир бути!

П'ятниця, 27 вересня 2019 18:49

Тема розвитку внутрішнього туризму вперше винесена для обговорення на черговій сесії традиційного Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST", який успішно відбувся у Кропивницькому сьогодні, 27 вересня, в рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2019.

Метою форуму стала активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування регіонального туристичного продукту на український та міжнародний ринки, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів області.

Захід орієнтований на представників туристичних компаній та комплексів України, баз відпочинку та оздоровчих центрів, готелів та центрів розваг, профільних державних відомств та установ з розвитку туристичної галузі України, муніципалітетів.

У галузевій сесії взяли участь представники обласної державної адміністрації, міської ради та гості з Харкова, Чернігова, Житомира та інших міст України. Відкрив роботу галузевої сесії заступник міського голови Андрій Паливода.

- Наш сьогоднішній захід проходить в рамках ділової програми наймасштабнішої агропромислової виставки AGROEXPO, що є найбільшим в Україні подієвим майданчиком для внутрішнього туризму, - відзначив у вітальному слові Андрій Паливода. - Що дає нашому місту дана подія? Вщент заповнені готелі, номери в яких резервуються за рік до проведення, прибуток місцевим кафетеріям та рестораціям. Питання розвитку внутрішнього туризму є найбільш актуальним саме для таких невеликих міст, як наш Кропивницький. Проблеми, пов’язані з розвитком будь-якої галузі, зокрема, внутрішнього туризму — це не територія і не ресурс, а проблема свідомості самих містян. Хтось уже зрозумів, що Кропивницький може бути туристично привабливим, хтось ще має це зрозуміти. Про це ми сьогодні і поговоримо на нашій галузевій сесії, присвяченій розвитку внутрішнього туризму. Сподіваюсь на плідну співпрацю, впевнений, що гості закохаються в наше місто, а ми полюбимо його ще більше.

Після урочистостей Андрій Паливода та директор Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук підписали меморандум про співпрацю та створення єдиного туристичного маршруту Україною між обласними центрами - Кропивницьким та Житомиром.

Роботу форуму продовжила дискусійна платформа, де учасники обговорили такі теми, як туристичний потенціал міста Кропивницького, діджиталізація пам’яток культурної спадщини, діяльність туристично-інформаційних центрів, ділились досвідом розвитку в інших містах України та поза її межами.

Також в рамках проведення галузевої сесії проходила виставка-презентація, на якій були представлені найкращі регіональні туристичні маршрути. Насамкінець учасників форуму чекала тролейбусна театралізована екскурсія історичною частиною міста.

Усі новини