У 2019 році на реалізацію програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей у Кропивницькому використано 9,75 млн. грн.

Середа, 4 грудня 2019 11:36

Стан виконання Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в східних областях України та членів їх сімей на 2017-2019 роки стало головною темою пресконференції у міській раді у вівторок, 03 грудня.

Спікерами пресконференції стали керівники виконавчих органів міської ради: начальник управління соціальної підтримки населення Юлія Вовк та начальник лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров'я  Тетяна Заболотня.

За словами Юлії Вовк, основним джерелом фінансування Комплексної програми є міський бюджет. У 2019 році на виконання її заходів передбачено кошти у сумі 14327,46 тис. грн. У період із січня по грудень 2019 року на проведення заходів профінансовано видатки у сумі 9745,95 тис. грн.

Відповідно до рішень виконавчого комітету міської ради міста Кропивницького та розпоряджень міського голови у 2019 році надано матеріальну допомогу на загальну суму 3 844,31 тис. грн. Сюди входить надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників ООС,  членам сім'ї померлого учасника АТО, постраждалим військовослужбовцям, учасникам АТО, ООС, членам сімей загиблих/померлих, військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО до Дня незалежності України та Дня захисника України, одноразова матеріальна допомога для встановлення пам'ятників, щомісячна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, щомісячна матеріальна допомога дітям загиблих/померлих.

- Не залишаються поза увагою міської влади родини загиблих чи померлих, військовополонених та зниклих безвісти напередодні державних та інших свят, - зауважила Юлія Вовк. – Так, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Дня знань придбано подарунки, портфелі та шкільне приладдя для вручення дітям загиблих та померлих, військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО, ООС на загальну суму 34,67 тис. грн.

У 2019 році для забезпечення безкоштовним оздоровленням 46 дітей учасників АТО, ООС використано кошти з бюджету міста Кропивницького у сумі 380,24тис. грн., зазначила Юля Вовк.

- Із січня по грудень 2019 року було звільнено від оплати за харчування у дошкільних закладах 830 дітей, у закладах загальної середньої освіти міста - 1410 учнів та 50 осіб в закладах професійної освіти. Використано кошти з бюджету міста Кропивницького у сумі 4405,0 тис. грн., - підкреслила Юлія Вовк. - А 69 дітям учасників АТО, ООС надано 50 % пільгу по оплаті за навчання в школах естетичного виховання.

За звітний період на надання медичних послуг учасникам АТО, ООС та членам їх сімей використано кошти у сумі 718,5 тис. грн.

Крім того, міською радою міста Кропивницького надано  1065 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідного цільового призначення орієнтовною площею 108 га, із них передано у власність 827 земельних ділянок орієнтовною площею 94 га.

За інформацією начальника управління, з метою вшанування пам’яті полеглих захисників Батьківщини на будівлях 13 закладів загальної середньої освіти міста встановлено 19 пам'ятних дошок загиблим героям АТО, які є випускниками цих закладів. У місті відкрито також 3 меморіальні дошки на приміщеннях де працювали та мешкали загиблі учасники АТО. Кропивницькому на честь Героїв перейменовано 25 вулиць, 3 провулки та 2 сквери.

Усі новини