У Кропивницькій міській раді тривають конкурси на посади керівників двох закладів культури і туризму

Четвер, 11 листопада 2021 16:49

Сьогодні, 11 листопада,  у Кропивницькій міській раді відбулися перші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директора комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр» та завідувача комунального закладу «Туристично-інформаційний центр».

Під час засідань члени комісій ознайомилися з конкурсними матеріалами претендентів та визначилися щодо допущення їх до участі у співбесіді та презентацій програм розвитку закладів.

До участі у другому засіданні, яке відбудеться 18 листопада 2021 року у каб. 117 приміщення Кропивницької міської ради, допущені: Францішкевич Сергій Васильович та Німченко Наталя Іванівна (на посаду директора комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр») і Хоменко Дар´я Валеріївна та Третяков Андрій Романович (на посаду завідувача комунального закладу «Туристично-інформаційний центр»).

Під час проведення другого засідання, кандидати на керівні посади презентуватимуть власні проєкти програм розвитку закладів культури на один і п'ять років та матимуть співбесіду з членами конкурсної комісії.

Під час публічної презентації проєктів програм та співбесіди з кандидатами, на засіданні мають право бути присутні представники засобів масової інформації та громадськість.

Усі новини