У Кропивницькій міській раді відзначили кращих спортсменів і тренерів обласного центру

Четвер, 25 листопада 2021 15:40

Гордість міста -  люди, які прославляють рідний Кропивницький на світовій спортивній арені були відзначені сьогодні, 25 листопада, перед початком пленарного засідання восьмої сесії Кропивницької міської ради.

Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Олег Колюка вручили кращим спортсменам обласного центру  та їхнім наставникам сертифікати на суми від 10 до 25 тисяч гривень.

Фінансове заохочення отримали чемпіон Європи з боксу серед молоді Бозорбой Матякубов, призерки чемпіонату Європи з таеквон-до (ІТФ) Владислава Лягаєва і Наталія Конюх, переможець Кубка Європи зі скелелазіння Ярослав Ткач, чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів Володимир Тютюшкін, призери чемпіонатів світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат Данило Волосянко і Марія Козир, призер чемпіонату світу з гирьового спорту Геннадій Тимофєєв, призери чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко та Владислав Гриценко.

Винагороди отримали також тренери, які готували спортсменів до змагань: Вадим Саласенко, Ігор Зюнзя, Микола Побережець, Юлія Бондаренко, Сергій Шевченко і Олена Кузніцова.

Усі новини