У Кропивницькому активно наводиться лад на проїжджій частині міських доріг

Вівторок, 21 червня 2022 15:33

У Кропивницькому продовжуються роботи з  нанесення  дорожньої розмітки на проїжджій частин транспортних магістралей. На це звернув увагу заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 21 червня.

Працівники КП «СМЕО» вже нанесли осьові лінії і пішохідні переходи у центральній частині міста, по вулиці Великій Перспективній від пам’ятника Ангелу – охоронцю до готелю «Турист».  Планується продовження виконання робіт по вулицях Святослава Хороброго і Соборній в напрямку 101 мікрорайону.

- Прошу виконавців забезпечити  нанесення якісної розмітки біля всіх закладів освіти, - відзначив Олександр Мосін. - Звертаю увагу також на комплексність і черговість в організації робіт з ремонту асфальтового покриття і нанесення розмітки: спочатку ліквідація ямковості, потім – осьові лінії і переходи.

За інформацією головного управління ЖКГ міської ради, дорожники минулого тижня продовжували ремонт асфальтового покриття на вулицях Кропивницького. Установка УЯР якраз і працювала на проїжджій частині вулиць Героїв України, Євгена Тєльнова, проспекту Університетського, тобто готувався фронт робіт для нанесення розмітки.

У той же час, працівники КП «Універсал 2005» гарячий асфальт укладали на дорогах Нової Балашівки: завершили вулицю Кільцеву, планують продовжувати роботи по Степняка Кравчинського.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21