У Кропивницькому автомобілістів закликають прибрати транспорт з проїжджої частини доріг: працює комунальна техніка

Вівторок, 21 грудня 2021 17:42

Автомобілістам Кропивницького необхідно до 20-ї години прибрати техніку з узбіччь міських доріг - на роботу виїжджає спеціалізована комунальна техніка

Прогнози синоптиків підтвердилися і на території Кропивницького суттєво погіршилися погодні умови.

Комунальні служби міста продовжують працювати, щоб забезпечити стабільний рух транспорту і перевезення пасажирів міськими дорогами. Для підвищення ефективності роботи комунальної техніки, необхідно неухильно дотримуватися визначених правил і не допускати паркування автотранспорту на узбіччях доріг в обласному центрі.

З проханням прибрати автомобілі з проїжджої частини до власників транспорту звернувся міський голова Андрій Райкович.

- Для фахівців КП «Універсал» вже цієї ночі було проблемою нормально прибрати дороги, хоч снігу було ще небагато. Зараз же картина ще проблемніша, тим більше, що синоптики обіцяють сильний мороз. Тож дуже прошу зрозуміти мене, зрозуміти комунальні служби, які через пару годин виведуть техніку на усі магістралі, де курсує громадський транспорт, щоб вчасно, відповідно до відпрацьованого комунального протоколу, почати якісне прибирання снігу. Всі ж хочуть завтра вчасно дістатися на роботу, дітям необхідно  до школи та садочків, не забуваймо і про «швидкі» допомоги.. Магістралі повинні бути безпечними для руху.  Звертаюся до патрульної поліції! Колеги, будьте нам надійними партнерами – активізуйте профілактику на дорогах, переконуйте власників авто якомога швидше прибрати їх, особливо з центральних вулиць міста. І вам і комунальників буде значно легше обслуговувати місто, тримати порядок і безпеку на дорогах. Якщо швидко і організовано впораємось з першим снігом, далі буде значно легше. Усіх прошу пам’ятати про допустиму  швидкість автотранспорту -  не порушувати правила дорожнього руху, особливо це стосується дрифтерів, відчайдухів. Сніг перший, до нього ще не звикли. Щоб не було біди! А попереду свята, готуймося до них здоровими і неушкодженими, з прибраним містом і гарним настроєм!

Усі новини