У Кропивницькому громадяни пільгових категорій мають право на безоплатне встановлення водолічильників

Середа, 2 жовтня 2019 11:06

Малозабезпечені пільгові категорії мешканців Кропивницького мають право встановлення у своїх помешканнях приладів обліку холодної води за кошти міського бюджету.

Про це нагадали у головному управлінні житлово-комунального господарства міської ради. Відповідним  рішенням виконавчого комітету у 2017 році було затверджено Порядок встановлення приладів обліку холодної води в квартирах, житлових будинках малозабезпечених пільгових верств населення міста Кропивницького.                                                                                                         

За безоплатним встановленням водолічильника за кошти бюджету міста можуть звертатися малозабезпечені пільгові категорії населення – інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, учасники АТО, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, віднесених до категорій 1 та 2, особи з інвалідністю, діти війни, пенсіонери, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідно затвердженого Порядку, встановлення засобів обліку холодної води проводиться за зверненням особи до відділу по роботі зі зверненнями громадян Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 130) із заявою і документами про пільгове встановлення засобів обліку холодної води та за умови фактичного проживання пільговика та членів сімей (загиблого) за місцем реєстрації.    

До заяви, необхідно додати наступні документи:

  • ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду;            
  • довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (форма № 3); довідку про доходи членів сім’ї;
  • копію документа, що підтверджує право на отримання пільги.                        

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 24 84 55.

Усі новини