У Кропивницькому комунальний пасажирський транспорт на День міста обслуговуватиме пасажирів до 24.00

П'ятниця, 13 вересня 2019 16:14

Комунальний громадський транспорт у Кропивницькому  21 вересня, у день відзначення Дня міста, працюватиме до 24.00. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник під час прес-конференції сьогодні, 13 вересня.

- Для зручності кропивничан, які масово перебуватимуть у вечірній час на святкових заходах, весь комунальний транспорт обласного центру: тролейбуси і автобуси працюватимуть до 24.00, - підкреслив посадовець. – Ми також звернемося до усіх керівників приватних підприємств-перевізників з пропозицією зробити мешканцям міста подарунок і подовжити час роботи маршруток у святковий день.

Віктор Житник проінформував також представників ЗМІ про зміни в організації руху транспорту у Кропивницькому на час проведення святкових заходів на День міста.

Так, рух транспорту буде тимчасово перекритий 21 вересня від 9.00 на ділянках вулиці Великої Перспективної від супермаркету «Копілка» до вулиці Преображенської та від Соборної площі до вулиці Шевченка на час руху урочистих колон.

У подальшому вулиця Велика Перспективна буде закрита до 22.30  для транспорту від вулиці Шевченка до вулиці Преображенської.

Ще одне перекриття Великої Перспективної від Янгола-Охоронця до вулиці Шевченка відбудеться під час Данс-параду дитячих хореографічних колективів: від 14.00 по 16.00, а на ділянці від вулиці Преображенської до вулиці Гоголя – із 16.30 до 20.00.

Упродовж дня, із 06.00 по 24.00, перекриють транспортний рух по вулиці Віктора Чміленка для підключення, монтажу і демонтажу сцени на площі Героїв Майдану.

І. нарешті, від 07.00 по 18.00 буде припинений рух транспорту навколо Ковалівського парку: по вулиці Дворцовій від Кавалерійської до Юрія Олефіренка та по Кавалерійській від Дворцової до Євгена Чикаленка.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21