У Кропивницькому музеї Олександра Осмьоркіна відкрилася виставка живопису та графіки молодих митців

П'ятниця, 12 листопада 2021 10:21

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна в рамках молодіжного арт-проєкту «Нова генерація» презентує нову виставку «DABL-M». Експозицію складають майже тридцять живописних та графічних творів Анни Вишняк та Романа Ткаченка — магістрантів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ імені Володимира Винниченка. Автори виставки – активні учасники численних студентських вернісажів та мистецьких акцій.

- Анна Вишняк більш схильна до композиційно-знакової мови поп-арту з елементами гротеску і навіть традиційним натюрмортам і пейзажам надає рис власної символічної значимості. Роман Ткаченко творчо працює в реалістичному стилі, віддаючи перевагу так званим малим жанрам – пейзажу, натюрморту, портрету. В живописних доробках він виступає як уважний спостерігач світу, захоплений неймовірними змінами станів природи, які з кожним новим рухом дарують йому сонячне світло, - відзначив заслужений художник України Андрій Надєждін.

Куратором виставки стала завідуюча кафедри мистецької освіти Тетяна Стрітьєвич.

- В представлених роботах різних жанрів і напрямків, створених протягом останніх двох років, кожен може знайти щось своє. Магістранти демонструють оригінальне бачення відтворення оточуючого світу, - так характеризує вона творчий доробок молодих митців.

Художня виставка «DABL-M» представлена на музейному вебсайті в розділі «Вибрані виставки» http://osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt184_u.html    

Усі новини