У Кропивницькому об’єднали зусилля громада і влада: на Жадова відкрили сучасний дитячий майданчик

Четвер, 17 жовтня 2019 10:05

У Кропивницькому, в мікрорайоні Жадова у рамках реалізації програми  «Громадський бюджет» облаштували ще один дитячий майданчик. Проєкт-переможець конкурсу громадських ініціатив з’явився у дворі будинку №28, корп. 2.

У середу, 16 жовтня, з нагоди відкриття ігрового майданчика мікрорайону запросили на святкову програму. Привітати малечу та автора проєкту завітав на дитяче свято секретар міської ради, депутат виборчого округу №1 Андрій Табалов.

- Це вже третій проєкт-переможець, який було реалізовано на нашому окрузі протягом року. Тепер у кожному дворі округу №1 є свій сучасний безпечний дитячий майданчик. А невдовзі тут з‘явиться ще й спортивне містечко, - наголосив у вітальному слові Андрій Табалов. - По роботі я часто спілкуюсь із людьми - жителями різних вулиць нашого міста. Майже на кожній зустрічі мене просять встановити у їхньому дворі або гойдалку, або гірку. І кожного разу наводжу приклад жителів Жадова. Саме завдяки своїй активності та наполегливості ви зуміли зробити дозвілля своїх дітей на свіжому повітрі цікавим та безпечним.

Андрій Табалов закликав кропивничан бути активними, бути господарями у своєму дворі, бо тільки самі мешканці того чи іншого будинку знають, що необхідно їм облаштувати або збудувати у власному дворі, щоб відпочинок на свіжому повітрі для дорослих був комфортним, а для дітей — веселим та безпечним. Він наголосив, що для перемоги у “Громадському бюджеті” треба не так і багато: придумати ідею. розробити проєкт, подати на участь у конкурсі  та організувати сусідів, щоб підтримали його під час голосування. Андрій Табалов зауважив, що тільки спільними зусиллями громади і влади можна зробити Кропивницький затишнішим, безпечнішим, комфортнішим для усіх його жителів.

Усі новини

УВАГА! КОНКУРС!
П'ятниця, 3 липня 2020 15:12