У Кропивницькому перевірять технічний стан усіх об’єктів укриття та підвалів багатоповерхівок

Понеділок, 7 жовтня 2019 14:47

Технічний стан підвальних частин і об’єктів укриття в багатоповерхових житлових будинках Кропивницького буде ретельно перевірений. Відповідне завдання поставив міський голова Андрій Райкович під час щотижневої апаратної наради сьогодні, 07 жовтня.

Підставою для призначення такої інспекції стала аварійна ситуація в гуртожитку у Дніпрі, де під приміщенням провалився грунт. Студентів встигли вивезти із будівлі. Експертиза з’ясувала, що під бомбосховищем у гуртожитку водою було підмито великі порожнини.

Тож у Кропивницькому мобілізують сили управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради і головного управління ЖКГ і перевірять об’єкти на предмет безпеки.

- У нас теж є будинки, під якими розміщені сховища. Є будинок, на стінах якого вже встановлені маячки для виявлення просадки грунту, - відзначив міський голова. - Управління МНС, головне управління ЖКГ, начальники ЖЕКів, обійдіть ці об'єкти. На порозі зима, ми повинні бути завжди готовими до будь-яких ситуацій, а краще - запобігти їм.

фото: https://persha.kr.ua

Усі новини