У Кропивницькому планується розгорнути ще сім Пуктів незламності

Четвер, 8 грудня 2022 17:16

Сьогодні, 08 грудня, під головуванням начальниці управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко відбулася робоча нарада працівників освітніх закладів - керівників Пунктів незламності.  Участь у нараді взяв секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

- Від імені міської влади дякую всім, хто оперативно включився у роботу з розгортання Пунктів незламності і виконав її в украй стислі строки. Ми знаємо, як все було непросто, але завдяки активній участі наших освітян це стало можливим. Нині в місті діють 13 таких пунктів, у планах розгорнути ще 7, - відзначив Олег Колюка. - Ми робимо украй важливу справу. Ворог програє на фронті, натомість цілить по мирних об’єктах, руйнує нашу інфраструктуру і цим хоче посіяти панічні настрої в тилу. Переконаний, що його планам не судилося втілитися.

Учасники заходу обговорили організаційні моменти діяльності Пунктів незламності на випадок блекауту, питання покращення їх матеріально-технічного забезпечення, взаємодію з органами правопорядку тощо.      

Усі новини