У Кропивницькому працюють над створенням двох індустріальних парків

Четвер, 4 квітня 2024 15:40

Засідання постійної депутатської комісії Кропивницької міської ради  з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій та регуляторної політики під головуванням депутатки Анни Зарічної відбулося сьогодні, 04 квітня.

До порядку денному роботи комісії було включене лише одне питання - про стан створення індустріальних парків на території Кропивницького: йшлося про два таких об'єкти, над якими працюють ПАТ «НВП Радій» та ПП «Компанія Росток-Агро».

Представники обох підприємств були запрошені на засіданні комісії і надали інформацію про поточний стан справ.

Так, фінансова директорка ПАТ «НВП Радій» Олена Дуднікова зазначила, що по їхньому проєкту на черзі затвердження детального плану. Попереду іще багато інших важливих етапів — погодження в департаменті екології на рівні області, а потім в профільному міністерстві, громадські слухання, містобудівна рада і аж потім — розгляд на сесії міської ради.

Єдине зауваження, яке висловив директор департаменту містобудування та земельних ресурсів міської ради Роман Лунгол, продиктоване часом — необхідність передбачити в проєкті об’єкти укриття.

Натомість детальний план по проєкту ПП «Компанія Росток-Агро» уже затверджено, відбулися громадські слухання, на підприємстві чекають засідання сесії міської ради і готові починати будівництво.

Сповнена  ідей комерційна директорка ПП «Компанія Росток-Агро» Анна Шеремет запевнила депутатів, що має чимало амбітних планів щодо роботи індустріального парку як для розвитку Кропивницького, так і для області в цілому.

- Мені цікаво розвиватися самій та збирати команду однодумців. Наш проєкт дуже амбітний. Ми працюємо над ним чотири роки, тому що багато що з його етапів  тут у нас впроваджується вперше. Закінчимо проєкт і уже маємо численні ідеї як будемо працювати далі і що будемо робити для міста та області. У нас дуже вигідне місце розташування логістично, в планах - завести залізничну гілку, залучати іноземних інвесторів, релокувати підприємства з окупованих територій. Треба працювати одним словом.

Надану інформацію члени комісії взяли до відома, робота триває.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17