У Кропивницькому презентували першу в Україні інтерактивну спортивну мапу

Вівторок, 18 червня 2019 12:05

Сьогодні, 18 червня, у міській раді Кропивницького презентували оновлену спортивну інтерактивну мапу обласного центру.

Як повідомила директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Мар’яна Морква, проєкт став переможцем програми Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку «Активні громадяни». Розробником першої в Україні спортивної мапи став спортивний функціонер Євген Савранський, а міська рада Кропивницького - постійним інформаційним партнером.

Спортивна мапа Кропивницького – це інтерактивний ресурс, в якому зібрані локації спортивних закладів міста з інформацією про місця знаходження, секції та контакти тренерів. Розроблена вона на платформі Google My Maps, повідомив автор проекту Євген Савранський. Свого сайту спортивна карта не має. Її можна знайти за допомогою пошуковика Google, на власній сторінці у Facebook, набравши текст «Спортивна мапа Кропивницького», або скориставшись сайтом міської ради Кропивницького – «Спортивна мапа» розміщена в розділі «Інфраструктура».

- Зараз на карті позначено 212 локацій. Із часом їхня кількість збільшуватиметься, – повідомив Євген Савранський. – Це спортивні школи міста та області, ДЮКи. З допомогою мапи кожен може вибрати той вид спорту, яким хоче займатись, та підібрати зручне місце розташування спортивної школи чи клубу.

Ініціатори створення мапи виготовили і рекламну продукцію, її планують розповсюджувати по всіх навчальних закладах міста, аби діти охочіше долучалися до занять спортом.

У свою чергу, Мар’яна Морква переконана – така мапа вкрай важлива для кропивничан.

- Використання цієї мапи дозволить людям, найперше, економити час, – переконана посадовець. – До того ж, це дуже зручно. Адже, щоб обрати секцію для дитини чи для себе не потрібно нікуди бігти, можна просто скористатись телефоном чи комп’ютером.

Усі новини