У Кропивницькому привітали та нагородили плавчинь, які вибороли 14 медалей на чемпіонаті Європи

Четвер, 12 липня 2018 12:54

Сьогодні, 12 липня, перед початком сесії міської ради міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов привітали з перемогами плавчинь, які вибороли 14 медалей на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху.

Ірина Терещенко – заслужений майстер спорту, яка завоювала 4 срібні та 5 бронзових нагород та Дарина Тарасенко – майстер спорту міжнародного класу з плавання, яка здобула 4 срібні та 1 бронзову нагороди за здобутки та досягнення у спорті отримали з рук міського голови та секретаря міської ради Подяки міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького. Також за участь та вдалий виступ на чемпіонаті Європи спортсменок нагороджено грошовими сертифікатами на 50 тисяч гривень кожній.

Також за високу професійну майстерність, визначні тренерські досягнення, підготовку призерів чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху Подяку міської ради та виконавчого комітету та сертифікат на отримання 25 тисяч гривень отримала заслужений тренер України Олена Кузніцова.

Усі новини

Марку Лукичу Кропивницькому — 184!
Середа, 22 травня 2024 12:35