У Кропивницькому провели рейд щодо перевірки дотримання заборони на продаж алкоголю у вечірній і нічний час

П'ятниця, 5 липня 2019 15:17

Вчора, 04 липня з 22.00 до 01.00 години, працівники управління торгівлі та побутового обслуговування населення на чолі з начальником департаменту з питань економічного розвитку та торгівлі Сергієм Горбовським здійснили перевірку об’єктів торгівлі з продажу алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами.

Нагадаємо, що з метою дотримання громадського порядку, попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням алкоголем, зниження рівня злочинності, попередження та зменшення вживання серед населення алкогольних напоїв і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, міська рада Кропивницького заборонила продаж пива, крім безалкогольного, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання з 22 години вечора до 8 години ранку в межах міста.

У результаті проведеної перевірки працівники управління виявили, що у чотирьох магазинах після 22:00 здійснювався продаж алкогольних напоїв.

За фактом встановлених порушень складено адміністративні протоколи за статтею 156 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, продаж алкогольних напоїв у заборонений час доби.

Порушникам загрожує штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі новини