У Кропивницькому розглядають пропозиції з модернізації одного з небезпечних перехресть міста

Четвер, 20 червня 2019 20:14

Сьогодні, 20 червня, у міській раді Кропивницького відбулося засідання робочої групи з інтегрованого розвитку обласного центру під орудою заступника міського голови Андрія Паливоди. До складу групи увійшли керівники міської ради та очільники її профільних виконавчих органів, представники депутатського корпусу і громадські активісти.

Завданням робочої групи є, зокрема, розгляд та впровадження пропозицій і засад 6-ї Всеукраїнської академії інтегрованого розвитку міст на тему "Стала міська мобільність, як складова частина інтегрованого планування розвитку міста", яка проходила 25-26 жовтня 2018 року за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках спільного українсько-німецького проекту "Інтегрований розвиток міст".

Протягом 2-х днів роботи академії 120 учасників із
30 українських міст спільно з німецькими та швейцарськими експертами напрацювали ідеї зі сталого розвитку міської мобільності за результатами урбаністичного аналізу однієї з локацій обласного центру: перехрестя вулиць Євгена Тельнова та Вокзальної, серед яких:

озеленення прилеглої до перехрестя території;

створення місць для паркування великогабаритного транспорту;

реконструкція зупинкових комплексів, їх перенесення;

оновлення та оптимізація дорожньої розмітки;

організація роботи світлофорів, встановлення розумних світлофорів;

опрацювання питання нанесення зебри по діагоналі;

створення велопростору.

За результатами обговорення, члени робочої групи доручили профільним виконавчим органам розглянути внесені пропозиції та надати обгрунтування щодо їх подальшої реалізації.

Робоча група з інтегрованого розвитку міста завжди готова до співпраці та прийняття конкретних рішень, аби зробити Кропивницький зручнішим, екологічнішим і безпечнішим. Тому, якщо маєте ідеї щодо покращення якості міської мобільності в нашому місті, звертайтесь до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій за тел.: +38 0522 36 13 35 або на e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua для внесення їх на розгляд робочої групи.

Фото: https://gre4ka.info

Усі новини

Допомога «Поряд»
Вівторок, 28 червня 2022 15:45
Селище Нове буде з водою
Вівторок, 28 червня 2022 13:59
28 червня - День Конституції України!
Вівторок, 28 червня 2022 11:09