У Кропивницькому штормове попередження: оголошено другий (жовтий) рівень загрози

П'ятниця, 30 листопада 2018 17:46

За повідомленням Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу улоговини циклону з південного сходу на території міста очікується ускладнення погодних умов:

01 грудня, починаючи з ночі та впродовж дня, сильний сніг з переходом до закінчення дня в помірний. На дорогах утримається ожеледиця.

02 грудня, вночі відбудеться послаблення опадів, вдень очікується їх припинення. Зниження нічної температури повітря до 7-12º морозу, вдень до 2-7º морозу.

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, прогнозуються небезпечні погодні явища, які належать до 2-го рівня загрози -  “жовтого”, внаслідок яких та через інтенсивний снігопад  можливе порушення та припинення руху транспорту на окремих міських ділянках доріг.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради до комунальних служб Кропивницького  за владними повноваженнями спрямувати свою роботу на забезпечення сталої життєдіяльності обласного центру та своєчасне реагування на можливі випадки непереборної сили в сфері надання житлово-комунальних послуг, утримання в належному стані шляхової мережі міста та тротуарів.

Усі новини