У Кропивницькому стартує VІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми. Корпоратив-2020»

Середа, 28 жовтня 2020 11:44

У Кропивницькому  із  29 жовтня по 13 листопада триватиме  реєстрація учасників VІ міського бізнес-турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020».

Як повідомили в управлінні освіти міської ради Кропивницького, цьогоріч учасники  турніру будуть змагатися у трьох лігах:  «Учнівській лізі» для учнів 7-11-х класів, «Лізі профтехів» для учнів коледжів та професійно-технічних закладів і  «Лізі наставників» для вчителів або викладачів, методистів, працівників закладів середньої і професійно-технічної освіти.

 В «Учнівській лізі» та «Лізі профтехів» є можливість реєстрації та участі команд з 4-х представників від закладу освіти.

-  Вже від 16 листопада по 04 грудня 2020 року відбудуться відбіркові змагання для визначення фіналістів. – відзначила начальник управління освіти Лариса Костенко. - Від трьох учасників з групи за результатами автоматичного рейтингу бізнес-симулятора ViAL+.

Фінал турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020» триватиме із 14 по 17 грудня в бізнес-симуляції ViAL+ на платформі  конференнції Zoom. А онлайн  нагородження переможців бізнес-турніру відбудеться 18 грудня 2020 року з трансляцією у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/osvita.KMR.kr.ua

-  Переможці та фіналісти будуть нагороджені сертифікатами Компанії Інтелектуальних Технологій і призами від організаторів, і спонсорів бізнес-турніру в кожній лізі окремо, - підкреслила Лариса Костенко.

Крім того, в рамках проведення VІ міського бізнес-турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020» відбудуться і  Конкурс - імпреза та флешмоб «Професія майбутнього».

 - Конкурс-імпреза «Професія майбутнього» для учнів 1-6-х класів закладів освіти міста Кропивницького організовується в соціальній мережі Інстаграм, - пояснила начальник управління освіти. - Для участі у цій номінації необхідно
створити малюнок, колаж на тему «Професія майбутнього і можливості роботи в бізнесі, закладі освіти та на підприємстві». Обов'язковим елементом імпрези мають стати логотипи закладу освіти та управління освіти Міської ради міста Кропивницького. Потім оцифровану імпрезу потрібно  викласти до 15 грудня 2020 року на власну сторінку в соціальній мережі Інстаграм.

 Описом конкурсної роботи має містити:

  • назву закладу освіти;
  • прізвище, ім'я учасника, клас/група;
  • назву імпрези;
  • назву конкурсу-імпрези «Професія майбутнього»;
  • обов'язковий хештег: #profkrop.

Обов’язковою умовою є відкритість сторінки,  підписка на офіційну сторінку у соціальній мережі Інстаграм управління освіти Міської ради міста Кропивницького: https://www.instagram.com/osvita.edukit.kr

- А конкурс-флешмоб «Професія майбутнього» запланований для учнів 7-11-х класів шкіл міста Кропивницького в соціальній мережі ТікТок, - звернула увагу Лариса Костенко. -  Для участі у цій номінації конкурсу необхідно записати короткий відеоролик на тему  «Професія майбутнього і можливості роботи в бізнесі, закладі освіти та на підприємстві». Обов'язковим елементом відеоролику теж  мають стати логотипи закладу освіти та управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Конкурсну роботу потрібно викласти до 15 грудня 2020 року на власній сторінці у соціальній мережі ТікТок з описом за формою, подібною до конкурсу – імпрези.

Сторінки учасників теж мають бути відкритим та  підписаними на офіційну сторінку у соціальній мережі ТікТок управління освіти Міської ради міста Кропивницького: https://www.tiktok.com/@osvita.krop

Роботи учасників конкурсу в обох номінаціях будуть поширені в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/strategiya.firmi.kropyvnytskyi

Telegram: https://t.me/reklama_krop, https://t.me/reklama_strateg_krop

Переможцем змагання будуть вважатися заклади освіти, які посіли І, ІІ, ІІІ місця за сумарною кількістю вподобань під світлинами всіх учасників конкурсу, що представляють заклад у соціальних мережах.

Реєстрація учасників бізнес-турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020» здійснюється  за посиланням: https://forms.gle/tcyroKvNEvK61ZAY7
 

Усі новини