У Кропивницькому триває голосування за проекти конкурсу «Громадський бюджет»

Вівторок, 3 вересня 2019 11:50

У понеділок, 02 вересня,  у Кропивницькому стартувало голосування за проєкти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020». Протягом 14-ти календарних днів кропивничани віддаватимуть голоси за своїх фаворитів серед проєктів бюджету участі. Триватиме голосування до 15 вересня включно. Про це сьогодні, 03 вересня, під час прес-конференції у міській раді повідомив заступник міського голови Андрій Паливода.

- Цього року до голосування в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020» було допущено 82 громадські ініціативи, але автор проєкту «Дитячий ігровий майданчик «Лісовий» на Кущівці» зняв його з голосування, тому сьогодні ми маємо: 9 великих, 4 соціальні та 67 малих проєктів — всього 81, - зауважив Андрій Паливода. - По тематиці проєкти, які допустили до голосування, спрямовані на благоустрій територій, освіту, спорт, соціальний захист, культуру, туризм та охорону здоров'я.

Серед цікавих ініціатив заступник міського голови виокремив: «Наукові пікніки», які передбачають проведення мініфестивалів для дітей та молоді з метою популяризації різних наук; «ВЕЛОКРОП» - облаштування першої в місті велосипедної доріжки; проєкт «Здорове місто» - встановлення спеціальних кабінок для паління в громадських місцях; «Сквер «Мистетський» - благоустрій та озеленення території у сквері біля академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького та багато інших.

- Звертаю Вашу увагу, що проголосувати за проєкти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020» можна шляхом електронного голосування на офіційному вебсайті міської ради Кропивницького у вкладці «Громадянам» - «Громадський бюджет» - «Голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет – 2020», - звернув увагу Андрій Паливода. - Та шляхом паперового голосування в приміщенні міської ради у Центрі надання адміністративних послуг (вхід зі сторони вулиці Гоголя): в будні дні з 10:00 до 16:00, у вихідні з 10:00 до 13:00.

Також Андрій Паливода підкреслив, що цьогоріч з'явилася можливість голосувати в терміналах самообслуговування Приватбанку — віддати голос за улюблений проєкт можна за допомогою картки Приватбанку або номера телефону до якого прив'язана картка.

Повну та вичерпну інформацію щодо конкурсу «Громадський бюджет - 2020» та перелік проєктів, які беруть участь голосуванні, можна переглянути на офіційному вебсайті міської ради Кропивницького у вкладці «Громадянам» → «Громадський бюджет» → «Проєкти».

Усі новини