У Кропивницькому триває передноворічний святковий ярмарок
П'ятниця, 29 грудня 2017 13:07
Святкові ярмарки у Кропивницькому стали традиційними і користуються великою популярністю серед мешканців міста. Ярмарки дають можливість кропивничанам закупити продукти до святкового столу за прийнятними цінами, а місцевим товаровиробникам і торговельним підприємствам - додаткові можливості для збуту власного товару.
Сьогодні, 29 грудня, на площі перед міською радою в обласному центрі працює святковий ярмарок до Нового року. Тут можна придбати м’ясні і ковбаснi вироби, рибу, яйця, хлiб, молочну і кондитерську продукцію, овочі і фрукти, крупи, борошно. Великий вибір солодощів та новорічних прикрас.
Триватиме передноворічний ярмарок у Кропивницькому до 15.00.
Усі новини
Розвивайся! Захищай! Перемагай! Ставай до лав "Сталевої сотки"!
П'ятниця, 13 червня 2025 16:07
День депутата у Кропивницькій міській раді: говорили про переваги впровадження еКвитка і розвиток туристичної привабливості міста
П'ятниця, 13 червня 2025 16:01
Держпродспоживслужба попереджає: отруєння дикорослими грибами – небезпека для життя
П'ятниця, 13 червня 2025 15:42
У Кропивницькому встановлені особи вандалів, які пошкодили інформаційні вказівники у середмісті
П'ятниця, 13 червня 2025 15:35
Міська влада, державні органи і громадськість у Кропивницькому об’єднують зусилля для вирішення проблеми безпритульних тварин
П'ятниця, 13 червня 2025 12:23
Кропивницька школярка отримала платинову медаль Міжнародного конкурсу проєктів "INFOMATRIX 2025"
Четвер, 12 червня 2025 17:58
Взаємодія заради безпеки: успішні кейси співпраці закладів освіти та Служби освітньої безпеки в Кропивницькій громаді
Четвер, 12 червня 2025 17:53
Керівників підприємств у Кропивницькому закликають косити бур’яни на прилеглих територіях
Четвер, 12 червня 2025 17:49
Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху ООН: Україна долучилася до світового діалогу заради життя
Четвер, 12 червня 2025 17:44
Ветерани з інвалідністю та родини загиблих захисників у Кропивницькому отримають компенсацію за придбання житла
Четвер, 12 червня 2025 17:41