У Кропивницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

Понеділок, 7 серпня 2017 13:42

Сьогодні, 7 серпня, у Кропивницькому в парку культури та відпочинку “Ковалівський” в рамках всеукраїнського благодійного концертного туру «Якщо не ми, то хто?», відбудеться концерт заслуженого артиста України Олега Осадчого.

Організатором туру виступає громадська організація “Світло миру”, яка з 2014 року надає різну благодійну допомогу Збройним Силам України. Волонтери також є організаторами концертів на передовій. За період з 18 по 28 травня від Маріуполя до ст. Луганської для українських військових було проведено 25 концертів.

За допомогою до громадської організації звернулася 92 бригада ЗСУ, якій вкрай необхідно придбати технічні засоби допомоги. Для збору коштів волонтери організували благодійний концертний тур містами України “Якщо не ми, то хто?” за участю заслуженого артиста України Олега Осадчого. Крім концерту, глядачі зможуть відвідати фотовиставку “Новини з передової” та військовий музей.

На зібрані кошти волонтери ГО “Світло миру” планують придбати монокуляри нічного бачення «RULSAR RECON X870», один такий пристрій коштує від 17 до 20 тисяч гривень.

За словами організаторів, 18 серпня на заключному концерті в місті Южне будуть підведені підсумки благодійного туру і озвучені суми, які були зібрані у кожному місті.

Запрошуємо кропивничан та гостей міста відвідати благодійний концерт, отримати позитивні емоції та підтримати українських військових. Початок заходу о 19.00, вхід вільний.

Усі новини