У Кропивницькому відзначили кращих науковців міста та області

П'ятниця, 17 травня 2019 15:02

Сьогодні, 17 травня, з нагоди відзначення в Україні Дня науки в актовій залі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбулося нагородження кращих науковців міста та області. Привітати діячів науки та вручити заслужені нагороди на урочистості завітали керівники області та міста.

- Наука безсила без вчених, саме вони створюють майбутнє, - наголосив у вітальному слові секретар міської ради Андрій Табалов. - Завдяки їхній наполегливій праці ми маємо сучасні наукові школи та високотехнологічні розробки. Переконаний, що і корифеї науки, і їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу нашого краю, збагачуватимуть скарбницю українських та світових досягнень.

Очільник депутатського корпусу виконав почесну місію і вручив за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців для регіону, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня науки відзнаку міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького “За заслуги” ІІ ступеня проректору з наукової роботи ЦДПУ ім. В. Винниченка, доктору філологічних наук, професору Сергію Михиді.

Гарний настрій гостям свята створювали вокальні та хореографічні виступи студентів педагогічного університету.

 

Усі новини

Дітям потрібна родина!
Вівторок, 26 травня 2020 16:57