У Кропивницькому власникам житла, які прихистили переселенців, почали виплачувати компенсацію

Вівторок, 7 червня 2022 15:00

Кропивницькі власники житла, які прихистили внутрішньо переміщених осіб, почали отримувати державну компенсацію за комунальні послуги. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 7 червня.

- Кропивницький продовжує приймати вимушених переселенців, які полишають рідні домівки у зонах бойових дій. Щодня гуманітарний штаб реєструє нових переміщених осіб, надаємо їм гуманітарну допомогу, прихисток. Багато кропивничан безплатно надали свої помешкання для тимчасового проживання переселенцям. Держава підтримує таких власників житла і компенсує їм витрати на комунальні послуги. У Кропивницькому біля тисячі власників домоволодінь уже зареєструвалися як такі, що надали прихисток переселенцям, понад 640 із них подали заявки на державну компенсацію комунальних послуг, - Зазначив Олександр Мосін.

Заяву про надання безплатного житла переселенцям і отримання компенсації власники житла подають до ЦНАПу (Прозорого офісу) не пізніше ніж протягом п’яти днів поточного місяця.

За квітень кропивницьким власникам жила компенсовано 18580 гривень, за квітень ця компенсація склала уже 341 866 гривень. Нині опрацьовуються заявки на виплату компенсації за травень.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17