У Кропивницькому вперше відзначили День батька

Вівторок, 18 червня 2019 16:00

В Україні вперше відзначили День батька: татусів вітають у третю неділю червня. Визначна дата встановлена Указом Президента України від 18 травня 2019 року і має на меті створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

Долучилися до святкування і кропивничани: за ініціативи управління молоді та спорту міської ради для вихованців дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання у Кропивницькому та їхніх батьків відбулося яскраве спортивно-розважальне свято.

- Роль батька у сучасному суспільстві недооцінена, - переконана директор комунального закладу «Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Олександра Ткаченко. - Тато для дитини не просто рідна людина, а зразок чоловіка, символ мужності. Саме щоб продемонструвати важливу роль батька у вихованні дітей і був проведений наш захід у Лісопарковій зоні. Дівчата та хлопці у команді з батьком змагалися у перетягуванні канату, волейболі, вправності розпалювання вогнища у природних умовах, Піратському квесті.

Яскравим фіналом свята став танцювальний конкурс та частування кашею, а девізом цього дня стало гасло - «Спортивна родина – здорова Україна!».

Усі новини