У Кропивницькому вшанували пам’ять воїнів – спецпризначенців 3-го окремого полку імені Святослава Хороброго

Середа, 29 липня 2020 11:45

Сьогодні, 29 липня, у Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих воїнів 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, які потрапили до ворожої засідки під час операції 2014 року з порятунку екіпажу літака СУ 25, збитого терористами.
Панахиду за Героями – спецпризначенцями, що знайшли свій останні спочинок на Алеї Почесних воїнських поховань  Рівнянського кладовища відслужив єпископ Кропивницький Православної Церкви України Марк. У жалобній церемонії взяв участь заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін.
Живі квіти від кропивничан, бойових побратимів воїнів лягли цього дня до могил Тараса Карпи, Олексія Глобенка, Андрія Шершня, Сергія Гришина та Романа Рикалова.
Цього дня також за місцями поховань відслужили панахиди за полковником Сергієм Лисенком у Коломиї, Івано-Франківської області, сержантом Анатолієм  Бузуляком у Іванівці, Кропивницького району Кіровоградської області, капітаном Кирилом Андреєнком у Львові, старшим сержантом Левом Панковим у Малій Висці, Кіровоградської області та солдатом Ярославом Шимчиком у Гайвороні, Кіровоградської області.

Усі новини