У Кропивницькому вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Середа, 22 червня 2022 13:08

22 червня, у День Скорботи, традиційно вшановують пам'ять жертв війни в Україні. Зараз для нас кожен день — скорботний, адже як і тоді, в Другу світову, летять в міста і села страшні звістки про загибель рідних людей. Та війна забрала життя мільйонів українців. А скільки вже загинуло нині й скільки ще поляже у кривавому протистоянні з російськими агресорами!

Україна героїчно бореться з ворогом, який без жодних докорів сумління встановлює нову планку жорстокості і цинізму, брехні й підлості. Це не війна двох народів, це протистояння світоглядів. А тому ми просто не маємо права програти, бо як би зло й темрява не лютували, добро і світло обов’язково їх здолають.

Сьогодні до монументів на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» живі квіти разом з військовими та представниками громадських організацій поклали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, голова обласної ради Сергій Шульга, заступник міського голови Олександр Мосін, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

Вшанування пам’яті жертв війни відбулося й біля Обеліска слави на території  Новенського старостинського округу. Участь у заході взяли староста Любов Марченко, представники селищних ветеранських організацій, мешканці мікрорайону.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21